Nobel Elektronik 1997 yılında kurulmuştur.Cep telefonu ve bilgisayar alım-satım tamiri ve bireysel Uydu sistemleri güvenlik kamera sistemleri kurulum montaj teknik servis hizmeti vermektedir nextnextstar bayiliği bulunmaktadır...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

İstanbul - Üsküdarİstanbul - Üsküdar
NOBEL ELEKTRONİKNOBEL ELEKTRONİK
02160216
   3430687   3430687

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi

BİLGİSAYAR TAMİRİ


HER MARKA MODEL MASAÜSTÜ VE NOTEBOOK BİLGİSAYARLARINIZA
İnternet Kurulumu

Türk telekom adsl ve diğer internet sağlayıcıları kullanılarak mevcut sistemin internete bağlanması sağlanır.

Virüs Tarama ve Temizleme

Gerekli yazılımlar kullanılarak ve işletim sistemi yönetim uygulamaları incelenerek bilgisayardaki virüsler taranıp tespit edilir, sonrasında mümkün olduğunca dosyalara zarar vermeden virüsler yok edilir ve sistem çalışır halde teslim edilir

Parça Onarımı ve Değişimi

Bilgisayarın üzerindeki arızalı parçanın tespit edilir onarılmaya çalışılır onarılmayacak durumda ise yenisi ile değiştirilmesi veya yeni bir parçanın montaj ve sistem üzerinde çalışır hale getirilmesi işlemini içerir.

Formatlama Kurulum İşlemi

Sistem üzerindeki önemli dosyaların yedek alındıktan sonra diskin tamamını temizlenip fabrika çıkış haline getirilmesi ve sonrasında gerekli işletim sistemi ve diğer programların yüklenerek kurtarılmış yedek dosyaların bilgisayara yüklenmesi işlemini içerir.

Genel Bakım

Bakım anlaşması kapsamında veya servis karşılığı, bilgisayarın kullanımı sırasında oluşan geçici dosyalar temizlenir, virüs kontrolü yapılır, disk birleştirmesi gerçekleşir ve gerekli ise fiziksel temizleme yapılır.


 

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 1997 nobel elektronik.com
NOBEL ELEKTRONİK http://www.nobelelektronik.com

Tam Ekran