Nobel Elektronik 1997 yılında kurulmuştur.Cep telefonu ve bilgisayar alım-satım tamiri ve bireysel Uydu sistemleri güvenlik kamera sistemleri kurulum montaj teknik servis hizmeti vermektedir nextnextstar bayiliği bulunmaktadır...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

İstanbul - Üsküdarİstanbul - Üsküdar
NOBEL ELEKTRONİKNOBEL ELEKTRONİK
02160216
   3430687   3430687

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi

NOBEL TARİHİ

 

NOBEL ELEKTRONİK 1997 Cep telefonu satışı tamiri ve bireysel uydu sistemleri satışı yapmak üzere 2 arkadaş tarafından  kurulmuş olup 2001 yılında ekonomik krizden dolayı ortaklardan biri ayrılmış olup bu yola devam etmiş ve  sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile Satış, Montaj , Teknik Servis ,   Proje Taahüt , Perakende ve Toptan Satış hizmetleri ile hizmet vermektedir. Firmamız bugüne kadar uydu anten sistemleri konusunda Next bayisi olarak vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur.
        Ayrıca kendimizi geliştirerek Güvenlik kamera sistemleri ve Bilgisayar Tamiri ve Bakımı konusunda oldukça iyi bir konuma ve tecrübeye sahip olduk. ve her geçen gün kendimizi yenilemeye geliştirmeye devam ediyoruz. +
     Firmamız 2010 yılında FATURAMATİK fatura ödeme noktası olmuş 3 yıldan beri fatura ödeme noktası olarakta müşterilere hizmet vermektedir.

            NOBEL ELEKTRONİK  Otel , Apartman , Okul , Hastane , Site , Ev , Tatil Köyü Ve Toplu Yerleşim Birimlerinde İhtiyaç Duyulan Düşük Maaliyetli Merkezi Uydu Tv Dağıtım Sistemi (Smatv) , Merkezi Tv Dağıtım Sistemleri (Matv) Ve Kablolu Tv Dağıtım Sistemleri (Catv Teklifi , Projelendirilmesi , Tesis , Montaj , Devreye Alınması , Bakımı Ve Güvenlik Kamera Sistemleri  Tüm Teknik Konularda Profesyonel hizmet vermektedir. NOBEL  ELEKTRONİK Next&NextStar Ana Bayiliği ile Merkezi Uydu Anten Sistemlerinde Proje ve Taahüt hizmeti de sunmaktadır.

 

Sayfa Üretim süresi :0,0781

© 1997 nobel elektronik.com
NOBEL ELEKTRONİK http://www.nobelelektronik.com

Tam Ekran