Nobel Elektronik 1997 yılında kurulmuştur.Cep telefonu ve bilgisayar alım-satım tamiri ve bireysel Uydu sistemleri güvenlik kamera sistemleri kurulum montaj teknik servis hizmeti vermektedir nextnextstar bayiliği bulunmaktadır...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

İstanbul - Üsküdarİstanbul - Üsküdar
NOBEL ELEKTRONİKNOBEL ELEKTRONİK
02160216
   3430687   3430687

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi

 Nobel Elektronik konusunda deneyimi olan uzman bir kadro tarafından 1997 yılında  kuruldu. Marka bağımsız her marka cep telefonu bilgisayar tamiri  ve satışı yapmaktadır. Ayrıca next uydu ve uydu sistemleri satışı kurulumu yapmaktayız next uydu sistemleri yetkili satış bayisiyiz.

Kurulduğu ilk günüden itibaren profesyonel bir anlayış sergileyen Nobel Elektronik insana yatırımın önemini iyi anlayarak bu yolda çalışmalarını sürdürdü. Nobel Elektronik en ucuz ürünü satmak yerine en kaliteli ürünü müşterisinin alabileceği en iyi servisle beraber uygun koşullarda müşterilerine sunmaktadır. Kazancının büyük bölümünü gelişme ve iyileştirmeye ayıran Nobel Elektronik bu sayede hizmet kalitesini uzun yıllar sektörün en üst seviyelerinde tutmayı başarmaktadır.

 

Satış Organizasyonu

Nobel Elektronik satış arkadaşlarımızın ilk önceliği daima müşterinin ihtiyaçlarını tespit etmek ve bu doğrultuda müşteriye mümkün olan en uygun koşullarda en ileri teknolojik çözümü sunmaktır. Bu çerçevede Nobel Elektronik satışı gerçekleştirmek amacıyla müşterinin ihtiyacı olamayan veya karşılamayan çözümler sunmaktan özenle kaçınır. Bu nedenlerdir ki uzun bir süredir Nobel Elektroniği tercih eden müşteriler pişman olmamıştır.

 

Teknik Servis Organizasyonu

Bu bölüm satıştan sonra uzun yıllar müşteri ile olacak diyalogu yürüten ve en ufak bir sıkıntıda müşteriye en hızlı çözümü sunmak üzere eğitilmiş ve yapılandırılmıştır.

Nobel Elektronik teknik servisi olarak en önemli ilkemiz müşterilerimize en kısa süre en iyi hizmeti götürmektir. Yıllardır müşterilerimizden aldığımız tepkilerden dolayı bu konuda gayet başarılı olduğumuz anlaşılmaktadır. Bu hizmet kalitemizi hep yükseltme amacında olup her zaman müşterilerimize en hızlı hizmeti sunma çabasında olmaktadır.

Sayfa Üretim süresi :0,0938

© 1997 nobel elektronik.com
NOBEL ELEKTRONİK http://www.nobelelektronik.com

Tam Ekran